Relacja z pielgrzymowania i znakowania Podlaskiej Drogi św. Jakuba z Wigier do Goniądza

Grupa pielgrzymów i sympatyków Camino de Santiago, w większości z Konfraterni św. Jakuba Apostoła przy Katedrze Polowej WP w Warszawie, pielgrzymowała w dniach od 1 do 4 maja 2025 roku, Drogą Podlaską św. Jakuba. Celem była poprawa oznakowania i ustawienie znaków oraz tablic informacyjnych na odcinku od Wigier do Goniądza, w ramach dofinansowania z Narodowego … Czytaj dalej Relacja z pielgrzymowania i znakowania Podlaskiej Drogi św. Jakuba z Wigier do Goniądza